Nowe sklepy Dino Polska

Dodano: 8 października 2018

Dino Polska to wiodący gracz w segmencie supermarketów w Polsce, szybki rozwój spółki został zauważony przez inwestorów. O dużym rozwoju świadczą także liczby. Jak dobrze wiadomo, sukces spółki leży także w ludziach, niedawno poinformowano o podtrzymaniu dotychczasowego składu w Zarządzie spółki.

Dino Polska otworzyło od stycznia do września 2018 roku 120 nowych sklepów. Na koniec września sieć tej spółki liczyła 895 sklepów. Liczba ta cieszy, ponieważ spółka dobrze rozwija się zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Według analityków, do 2020 roku, liczba sklepów może urosnąć nawet do 1300. Warto pamiętać, że spółka zadebiutowała na GPW w 2017 r., odnosząc przy tym spektakularny sukces.

Drugą informacją jest fakt, że ludzie, którzy zarządzają spółką, znają ją od wielu lat. Przykładowo, Szymon Piducha jest Prezesem Zarządu Dino Polska, natomiast Michał Krauze jest Członkiem Zarządu spółki. Tą dwójkę, Zarząd spółki postanowił wybrać na kolejną kadencję. Szymon Piduch i Michał Krauze są pracownikami Grupy Dino Polska od 2002 r. Szymon Piduch od 2010 r. jest Prezesem Zarządu Spółki. Michał Krauze od 2014 r. jest Członkiem Zarządu Spółki.

Autor: S.Maj