Redakcja Serwisu Inwestora  współpracuje z  ekspertami od inwestycji. Są to analitycy giełdowi, główni ekonomiści domów maklerskich, eksperci. 

Zapraszamy do kontaktu: [email protected] 

Poniżej przedstawiamy profile naszych wybranych ekspertów:

Eksperci, którzy piszą dla nas

Michał PietrzycaEkspert rynkowy, analityk rynków kapitałowych z ponad 15-letnim stażem, specjalizujący się w analizie technicznej. Autor licznych publikacji z zakresu inwestowania na rynkach akcji i FX. Autor strategii giełdowych Serwisu Inwestora. Od lat prowadzi badania w zakresie innowacyjnych modeli wspomagających decyzje inwestycyjne.
Stworzony przez niego na potrzeby Serwisu Inwestora portfel edukacyjny osiągnął w przeszłości ponad 120-procentową stopę zwrotu.

.

Tomasz WiśniewskiChief Analyst w firmie inwestycyjnej Alpari Research & Analysis Limited. Od 10 lat związany z rynkami kapitałowymi. Aktywny inwestor na rynkach walutowych i kontraktów terminowych, a jednocześnie wykładowca akademicki.

Szymon JuszczykDyrektor departamentu zarządzania portfelami w domu maklerskim RDM Wealth Management. Specjalizuję się w makroekonomii, cyklach gospodarczych i aktywnej alokacji. W inwestycjach na rynkach finansowych jest zwolennikiem podejścia top-down. Posiada licencję maklera papierów wartościowych oraz doradcy inwestycyjnego. Uczestnik programu CFA.
..

Redakcja

.

Jacek Iskra Redaktor naczelny. Były dziennikarz m.in. Gazety Giełdy Parkiet, Gazety Wyborczej, The Wall Street Journal Polska czy Pulsu Biznesu. Po studiach na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego zajął się na łamach mediów problematyką rynków kapitałowych i finansów osobistych.

wiper-pixel