Opis strategii

Strategia dynamiczna Boston

Edukacyjna strategia Boston jest przeznaczona dla bardziej aktywnych inwestorów, którzy chcieliby mechanicznie wyłapywać konkretne trendy we wczesnych fazach rozwoju.

Najsilniejszym atrybutem tej strategii jest wysoka skuteczność i marginalizowanie ryzyka. Bazuje na wykresie czytanym według Price Action oraz przy badaniu stanów na silnych wskaźnikach analizy technicznej według określonych zależności statystycznych. Strategia powinna zainteresować zarówno inwestorów początkujących jak i doświadczonych graczy.

Strategia ta preferuje podejście całościowe. Jej główne założenie polega na równoległym obserwowaniu wielu sygnałów technicznych, ilościowych i jakościowych, z których raz na czas wypływa silny przekaz o danej zależności cenowej czy konkretnym trendzie, sygnalizujące przesłanki do zakupu lub sprzedaży akcji.

Model bostoński dopuszcza maksymalnie 20 proc, koncentracji w jedną spółkę i zajmowanie pozycji na rynku kontraktów terminowych, futures WIG20, jako alternatywę na czasy, gdy na rynek zawita bessa w celu ochrony kapitału i zabezpieczenia posiadanych zysków. Zatem w naszym modelu, dzięki kontraktom terminowym możliwe będzie też zarabianie, gdy notowania na GPW zaczną spadać. W ten sposób przedstawiamy inwestorom, jak mogą działać różne mechanizmy rynku finansowego, mając na celu minimalizowanie rynkowego ryzyka czy nadmiernych wahań.

 

Korzyści wynikające ze strategii BOSTON

Twoje doświadczenie, jako inwestora jest istotne, ale nie zawsze najważniejsze. Dzięki dostępowi, do edukacyjnej strategii dynamicznej "Boston", który przygotowaliśmy dla Ciebie, zyskasz wiedzę o tym, jak inwestować skutecznie i dynamicznie, maksymalizując zyski na giełdzie, jak też poznasz sposoby na uchronienie się przed ewentualnymi stratami.  Otrzymasz od nas pakiet praktycznych i unikalnych informacji  a w nim:

 • edukacyjny portfel prowadzony "na żywo" przez eksperta giełdowego i tradera Michała Pietrzycę wraz z bieżącą analizą spółek,
 • ocenę branży wraz z uzasadnieniem eksperta, dlaczego właśnie wybrał tę, a nie  inną spółkę,
 • listę proponowanych działań w ramach prowadzonego portfela, 
 • alerty wysyłane sms-em oraz mailowo w przypadku zmian w portfelu,
 • historię transakcji z komentarzami eksperta i gotowymi wnioskami,
 • udział w cyklicznych webinariach, na których omówimy wybrane spółki z portfela, bieżącą sytuację na GPW, oraz wiele innych edukacyjnych zagadnień.

Ale to jeszcze nie wszystko…

Otrzymasz także dostęp do:

 • praktycznych informacji od cenionych ekspertów, w co inwestować. Pamiętaj wielkość kapitału nie jest kluczowa. Opracowane przez naszych ekspertów informacje będą pomocne dla osób z dużym jak i z małym kapitałem,
 • najświeższych trendów rynkowych , dzięki którym będziesz mógł zarabiać na giełdzie oraz na bieżąco kontrolować inwestycje i świadomie planować swoje decyzje finansowe,
 • szczegółowych analiz branż i spółek,
 • artykułów z zakresu tradingu oraz analizy technicznej,
 • cotygodniowego newslettera z podsumowaniem ważnych i praktycznych informacji z giełdy i ze świata wraz z komentarzami.

Jeśli nie zainteresowała Cię strategia dynamiczna BOSTON, sprawdź strategię dywidendową OXFORD.

E-booki do pobrania

Biblioteka Inwestora

Co mówią o nas czytelnicy

Inwestuję na giełdzie od 2009 roku i próbowałam już wszystkiego. Strategii bazujących na analizach technicznych i fundamentalnych, selektywnego wybierania spółek, global macro, jak również całego szeregu inwestycyjnych trików. Zawsze byłam sceptyczna do nowych strategii, myślałam, że wszystko już widziałam. Ale muszę przyznać, że podejście transakcyjne i sposoby interpretacji wykresów na przestrzeni 40 ostatnich sesji zastosowane przez Michała Pietrzycę, zmieniły moje nawyki. Dziś bez obaw wykorzystuję małe lewary pozwalające przy okrojonym, pilnowanym ryzyku, wygenerować zyski rzędu nawet 22% w parę miesięcy. Współpraca z „Serwisem inwestora” poskutkowała u mnie wybraniem dynamicznej strategii, dzięki której z miesiąca na miesiąc powiększam swój kapitał. Ten portal i jego eksperci to nieocenione źródło wiedzy.

Barbara

 

„Mam 47 lat i od 2 aktywnie inwestuję na giełdzie. Początki były trudne. Dużo stresu, błędnych decyzji podjętych pod wpływem emocji i kilkanaście tysięcy złotych straty. Po kilku miesiącach zacząłem szukać strategii, która pomogłaby odzyskać płynność finansową. Trafiłem na „Serwis inwestora”, gdzie otrzymałem praktyczne informacje od ekspertów, dzięki którym zacząłem skutecznie inwestować. W pierwszy miesiącu zanotowałem 3% zysku, czyli tyle co inni na lokacie w rok.. Ustawiłem automatyczne stop-lossy i alerty inwestycyjne, dzięki czemu czułem się pewnie, że działam zgodnie z zasadami. Nie straciłem nawet jednej niepotrzebnej złotówki bo moje wejścia, wzorujące się na portfelach z serwisu, okazały się skuteczne ! Interpretuję wykresy, dywersyfikuję portfel inwestycyjny i konsekwentnie trzymam się wyznaczonej strategii. Krok po kroku zwiększam swój budżet i czuję, że robię to relatywnie bezpiecznie. Wyniki mówią same za siebie. Polecam.

Marek

 

wiper-pixel