Opis strategii

Strategia dynamiczna Boston

Edukacyjna strategia Boston jest przeznaczona dla bardziej aktywnych inwestorów, którzy chcieliby mechanicznie wyłapywać konkretne trendy we wczesnych fazach rozwoju.

Najsilniejszym atrybutem tej strategii jest wysoka skuteczność i marginalizowanie ryzyka. Bazuje na wykresie czytanym według Price Action oraz przy badaniu stanów na silnych wskaźnikach analizy technicznej według określonych zależności statystycznych. Strategia powinna zainteresować zarówno inwestorów początkujących jak i doświadczonych graczy.

Strategia ta preferuje podejście całościowe. Jej główne założenie polega na równoległym obserwowaniu wielu sygnałów technicznych, ilościowych i jakościowych, z których raz na czas wypływa silny przekaz o danej zależności cenowej czy konkretnym trendzie, sygnalizujące przesłanki do zakupu lub sprzedaży akcji.

Model bostoński dopuszcza maksymalnie 20 proc, koncentracji w jedną spółkę i zajmowanie pozycji na rynku kontraktów terminowych, futures WIG20, jako alternatywę na czasy, gdy na rynek zawita bessa w celu ochrony kapitału i zabezpieczenia posiadanych zysków. Zatem w naszym modelu, dzięki kontraktom terminowym możliwe będzie też zarabianie, gdy notowania na GPW zaczną spadać. W ten sposób przedstawiamy inwestorom, jak mogą działać różne mechanizmy rynku finansowego, mając na celu minimalizowanie rynkowego ryzyka czy nadmiernych wahań.

 

Korzyści wynikające ze strategii BOSTON

Twoje doświadczenie, jako inwestora jest istotne, ale nie zawsze najważniejsze. Dzięki dostępowi, do edukacyjnej strategii dynamicznej "Boston", który przygotowaliśmy dla Ciebie, zyskasz wiedzę o tym, jak inwestować skutecznie i dynamicznie, maksymalizując zyski na giełdzie, jak też poznasz sposoby na uchronienie się przed ewentualnymi stratami.  Otrzymasz od nas pakiet praktycznych i unikalnych informacji  a w nim:

 • edukacyjny portfel prowadzony "na żywo" przez eksperta giełdowego i tradera Michała Pietrzycę wraz z bieżącą analizą spółek,
 • ocenę branży wraz z uzasadnieniem eksperta, dlaczego właśnie wybrał tę, a nie  inną spółkę,
 • listę proponowanych działań w ramach prowadzonego portfela, 
 • alerty wysyłane sms-em oraz mailowo w przypadku zmian w portfelu,
 • historię transakcji z komentarzami eksperta i gotowymi wnioskami,
 • udział w cyklicznych webinariach, na których omówimy wybrane spółki z portfela, bieżącą sytuację na GPW, oraz wiele innych edukacyjnych zagadnień.

Ale to jeszcze nie wszystko…

Otrzymasz także dostęp do:

 • praktycznych informacji od cenionych ekspertów, w co inwestować. Pamiętaj wielkość kapitału nie jest kluczowa. Opracowane przez naszych ekspertów informacje będą pomocne dla osób z dużym jak i z małym kapitałem,
 • najświeższych trendów rynkowych , dzięki którym będziesz mógł zarabiać na giełdzie oraz na bieżąco kontrolować inwestycje i świadomie planować swoje decyzje finansowe,
 • szczegółowych analiz branż i spółek,
 • artykułów z zakresu tradingu oraz analizy technicznej,
 • cotygodniowego newslettera z podsumowaniem ważnych i praktycznych informacji z giełdy i ze świata wraz z komentarzami.

Jeśli nie zainteresowała Cię strategia dynamiczna BOSTON, sprawdź strategię dywidendową OXFORD.

E-booki do pobrania

Biblioteka Inwestora

wiper-pixel