Korzyści wynikające ze strategii OXFORD

Twoje doświadczenie, jako inwestora jest istotne, ale nie zawsze najważniejsze. Dzięki dostępowi do edukacyjnej strategii dywidendowej "Oxford", który przygotowaliśmy dla Ciebie, zyskasz wiedzę jak  inwestować skutecznie i długofalowo, maksymalizując zyski na giełdzie, a także poznasz sposoby na uchronienie się  przed ewentualnymi stratami.  Otrzymasz od nas pakiet praktycznych i cennych informacji a w nim:

 • edukacyjny portfel prowadzony "na żywo" przez eksperta giełdowego i tradera Michała Pietrzycę wraz z bieżącą analizą spółek,
 • ocenę branży wraz z uzasadnieniem eksperta, dlaczego wybrał właśnie tę a nie inną spółkę,
 • szereg objaśnień, dzięki którym zrozumiesz zasady działania strategii dywidendowej,
 • listę proponowanych działań w ramach prowadzonego portfela,
 • alerty wysyłane sms-em oraz mailowo w przypadku zmian w portfelu,
 • historię transakcji z komentarzami eksperta i gotowymi wnioskami,
 • udział w cyklicznych webinariach, na których omówimy spółki z portfela, bieżącą sytuację na GPW, oraz wiele innych edukacyjnych zagadnień.

Ale to jeszcze nie wszystko…

Otrzymasz także dostęp do:

 • praktycznych informacji od cenionych ekspertów, w co inwestować. Pamiętaj wielkość kapitału nie jest kluczowa. Opracowane przez naszych ekspertów informacje będą pomocne dla osób z dużym jak i z małym kapitałem,
 • najświeższych trendów rynkowych, które pozwolą Ci zarabiać na giełdzie, na bieżąco kontrolować inwestycje i świadomie planować swoje decyzje finansowe,
 • szczegółowych analiz branż i spółek,
 • artykułów z zakresu tradingu oraz analizy technicznej,
 • cotygodniowego newslettera z podsumowaniem ważnych i praktycznych informacji z giełdy i ze świata wraz z komentarzami.

Jeśli nie zainteresowała Cię strategia dywidendowa OXFORD, sprawdź strategię dynamiczną BOSTON.

E-booki do pobrania

Biblioteka Inwestora

Co mówią o nas czytelnicy

Inwestuję na giełdzie od 2009 roku i próbowałam już wszystkiego. Strategii bazujących na analizach technicznych i fundamentalnych, selektywnego wybierania spółek, global macro, jak również całego szeregu inwestycyjnych trików. Zawsze byłam sceptyczna do nowych strategii, myślałam, że wszystko już widziałam. Ale muszę przyznać, że podejście transakcyjne i sposoby interpretacji wykresów na przestrzeni 40 ostatnich sesji zastosowane przez Michała Pietrzycę, zmieniły moje nawyki. Dziś bez obaw wykorzystuję małe lewary pozwalające przy okrojonym, pilnowanym ryzyku, wygenerować zyski rzędu nawet 22% w parę miesięcy. Współpraca z „Serwisem inwestora” poskutkowała u mnie wybraniem dynamicznej strategii, dzięki której z miesiąca na miesiąc powiększam swój kapitał. Ten portal i jego eksperci to nieocenione źródło wiedzy.

Barbara

 

„Mam 47 lat i od 2 aktywnie inwestuję na giełdzie. Początki były trudne. Dużo stresu, błędnych decyzji podjętych pod wpływem emocji i kilkanaście tysięcy złotych straty. Po kilku miesiącach zacząłem szukać strategii, która pomogłaby odzyskać płynność finansową. Trafiłem na „Serwis inwestora”, gdzie otrzymałem praktyczne informacje od ekspertów, dzięki którym zacząłem skutecznie inwestować. W pierwszy miesiącu zanotowałem 3% zysku, czyli tyle co inni na lokacie w rok.. Ustawiłem automatyczne stop-lossy i alerty inwestycyjne, dzięki czemu czułem się pewnie, że działam zgodnie z zasadami. Nie straciłem nawet jednej niepotrzebnej złotówki bo moje wejścia, wzorujące się na portfelach z serwisu, okazały się skuteczne ! Interpretuję wykresy, dywersyfikuję portfel inwestycyjny i konsekwentnie trzymam się wyznaczonej strategii. Krok po kroku zwiększam swój budżet i czuję, że robię to relatywnie bezpiecznie. Wyniki mówią same za siebie. Polecam.

Marek

 

wiper-pixel